Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

Z reguły mężczyzna dąży oraz inicjuje intymne sytuacje. Jest to związane z faktem, że kobieta do okazania miłości potrzebuje innych gestów, a więc uśmiechu, przytulenia i pocałunki. Z kolei panowie pokazują swoje zainteresowanie oraz uczucia, dzięki współżyciu. Mają oni też większe potrzeby, które są problematyczne dla kobiety z impotencją. Kiedy choroba dotknie kobietę zmaga się ona z dotkliwą suchością pochwy, ma problemy z osiągnięciem spełnienia, a seks kojarzy jej się z przykrym obowiązkiem, a nie przyjemnością. Właśnie z tych przyczyn zaczyna ona unikać zbliżeń, co nie przekłada się dobrze na funkcjonowanie związku, a także samopoczucie zarówno mężczyzny, jak i jej samej. Nie jest to jednak sytuacja z którą nie można sobie poradzić.

Stosowanie małej różowej tabletki jest w stanie zdziałać cuda, które sprawią, że związek rozkwitnie na nowo, a partnerzy dni wolne od pracy będą spędzać głównie w łóżku. Mowa o rozpoczęciu terapii przy pomocy środka zwanego Lovegra. To preparat, który powstał specjalnie z myślą o kobietach, które nie są w stanie odczuwać przyjemności ze współżycia. Jeśli przyczyna choroby nie tkwi w umyśle kobiety, stosowanie leku powinno diametralnie zmienić sytuację na lepsze. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że istnieją choroby oraz dolegliwości, które sprawią, że nie można rozpocząć dawkowania Lovegry. Pierwszą i najbardziej oczywistą przyczyną jest uczulenie na którykolwiek ze składników.

Oprócz tego ciąża i karmienie piersią sprawiają, że należy zrezygnować ze znacznych przyjemności intymnych. Pacjentki u których w przeszłości wystąpił udar mózgu zawał serca, albo chorują na serce także nie otrzymają pozwolenia na rozpoczęcie dawkowania leku. Problemy z ciśnieniem (nieregularne bądź niskie), przyjmowanie leków wchodzących do grupy nitratów, a także problemy z nerkami i wątrobą sprawią, że lekarz odmówi rozpoczęcia terapii i zaleci naturalne metody wspierania impotencji.

Comments are closed.